.novinky

Pohodlné bývanie v novom štýle


Most pri Bratislave - miestna časť Studené (výstavba rodinných domov)

Návrh projektuNa stavbu rodinného domu bude použitý stavebný materiál Hebel. Krov bude zostrojený z drevenej konštrukcie a pokrytý strešnou krytinou Bramac. V objekte budú vybudované rozvody teplej a studenej vody, kanalizácie, plynu, elektriny (220V a 380V), telefónu a televízie. Súčasťou inžinierských sietí bude aj pouličné osvetlenie a telefónne vedenie. Základy a schodiská budú budované ako železobetónové.

Vnútorné omietky stien a stropov budú vápenno-cementové so základnou malovkou. Na zateplenie podkrovia sa použie Nobasil.

Vonkajšia úprava každého variantu domu bude konečná, pri použití akrylovej omietky. Vonkajšie komunikácie, cesty budú vybudované ako betónové, chodníky zo zámkovej dlažby. Na každmo pozemku bude vybudovaný múrik, v ktorom budú inštalované skrinky na umiestnenie plynomeru a elektromeru. Zároveň sa na pozemku bude nachádzať šachta na prívod vody, kde bude umiestnený vodomer. Rovnako tu bude vybudovaná aj kanalizačná šachta.


Cena

Predáva sa spolu stavebná parcela s rodinným domom pred dokončením v cenách uvedených pri jednotlivých typoch domov. Na požiadanie záujemcu dodáme dom aj na kľúč. V tomto prípade bude cena stanovená podľa požiadaviek záujemcu a závisí od zvolaných kritérií (kvalita obkladu, parkiet, svietidiel, atď.).

Cena za m2......................................................................................................1450 Sk.
Cena inžinierskych sietí vrátane komunikácii na 1m2 pozemku.....................900 Sk +19% DPH.Variant Podlahová plocha Cena za 1m2 Celková cena
A 237m2 21 000,- Sk 4 977 000,- Sk
B 287m2 20 500,- Sk 5 883 500,- Sk
C 437m2 20 000,- Sk 8 740 000,- Sk


Späť... Viac...

novinky - archiv - predstavenstvo - profil - reality - kontakt